FaceBook

O PROGRAMIE

Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej już od września w szóstej edycji najchętniej oglądanego w sobotnie wieczory show - „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i 100 000 tysięcy na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników. I co warto podkreślić, zwycięzca jesiennej edycji czekiem przekazanym wybranej przez siebie fundacji sprawi, że sumując wszystkie sezony, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wesprze potrzebujących już okrągłym milionem złotych!Jak artyści poradzą sobie z tremą i nowymi, niezwykle trudnymi wyzwaniami? Przed nimi wiele godzin treningów wokalnych, choreograficznych oraz precyzyjnej i żmudnej charakteryzacji.

- Śledziłam najciekawsze przemiany w internecie i byłam pod wielkim wrażeniem niektórych wykonawców, ich odwagi i talentu. Trudno tu wyróżniać, ale Kasia Skrzynecka była zachwycająca jako Andrea Bocelli i Sarah Brightman. Bartek Kasprzykowski ujął mnie w utworze „All About That Bass”. Ostatnio wszystkich zaskoczyła Ola Szwed jako Dawid Podsiadło i Kamil Bednarek. Poprzeczka jest bardzo wysoka. Ale wierzę, że wszyscy (uczestnicy) nawzajem będziemy się wspieraći dostarczymy państwu dawkę wspaniałych emocji. – mówi Joanna Moro, uczestniczka najnowszej edycji rośpiewanego show.

Jesienią za jurorskim stołem niezmiennie zasiądą: zwycięzca czwartej edycji programu i ukochany Anki z serialu „Przyjaciółki” – Bartek Kasprzykowski, królowa aktorskich i wokalnych zmagań pierwszego sezonu show – Katarzyna Skrzynecka, aktor – Paweł Królikowski oraz doskonale znana w Polsce i na świecie diwa operowa – Małgorzata Walewska.

W szóstej edycji show w rywalizacji o Złotą Twarz i czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny śpiewająco zmagać się będą: Joanna Moro, Olga Borys, Olga Szomańska, Maria Tyszkiewicz. Równie znakomitymi dokonaniami zawodowymi i talentem mogą pochwalić się biorący udział show mężczyźni. Zobaczymy:Radosława Pazurę, Michała Rudasia, Kamila Bijosia i Mateusza Banasiuka.

Kto z nich najwierniej przeistoczy się w największe ikony światowej sceny muzycznej? Czyje popisy aktorskie i wokalne, wsparte niezwykle skomplikowaną charakteryzacją najbardziej porwą jury oraz zgromadzoną w studiu i przed telewizorami publiczność? Kto da z siebie wszystko, a kogo pokona trema? Kto zdobędzie czek na 10 000 i 100 000 zł? Jednak to nie rywalizacja jest najważniejsza w tym programie. Przede wszystkim liczyć się będzie wspaniała zabawa podczas przemian w gwiazdy światowego formatu oraz cel, na który zwycięzcy poszczególnych odcinków i finału przeznaczą swoją wygraną. Mogą wesprzeć chorą osobę, dom dziecka czy też schroniska dla zwierząt.


Producentem serii jest firma Endemol Shine Polska. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban. Polskim reżyserem jest Bolesław Pawica. Choreografię nadzoruje Chris Adamski, a za charakteryzację odpowiedzialna jest Agnieszka Jońca i Małgorzata Majkut. Pod kątem wokalnym uczestnikami opiekuje się Agnieszka Hekiert. Program poprowadzą niezmiennie – Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.