FaceBook

O PROGRAMIE »

Na scenie czwartej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” odbędzie się prawdziwy aktorsko-wokalny pojedynek! W najnowszej serii wystąpią bowiem rewelacyjni aktorzy i wokaliści! W każdym z odcinków wcielać się będą w największe gwiazdy światowej i polskiej sceny muzycznej. Czekają ich długie wokalne, choreograficzne  i kostiumowe próby oraz godziny spędzone w charakteryzatorniach. Wszystko po to, by jak najlepiej wcielić się w znane postaci!

Media od wielu tygodni snują spekulacje na temat uczestników czwartej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.  Wysoka oglądalność i popularność programu podsyca zainteresowanie dziennikarzy. Wszyscy zastanawiają się, kto tym razem powalczy o Złotą Twarz i czek na 100 tysięcy złotych , który zostanie przekazany na cel charytatywny.  Oto pełna, oficjalna lista ośmiorga uczestników!

Płeć piękną w czwartej edycji reprezentować będą: młoda aktorka, absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie Zofia Zborowska, aktorka i wokalistka Monika Dryl, którą widzowie znają z wielu seriali, a także z występów na scenie Teatru Narodowego, gwiazda filmowa i telewizyjna Katarzyna Glinka oraz młoda wokalistka Natalia Szroeder, która jest najmłodszą uczestniczką programu w jego polskiej odsłonie!

Męskie grono uczestników to: aktor Bartłomiej Kasprzykowski, którego widzowie od lat oglądać mogą w najbardziej znanych serialach w Polsce, aktor, wokalista i kabareciarz Krzysztof Respondek – laureat polsatowskiego show „Jak Oni Śpiewają, młody multiinstrumentalista i wokalista Michał Grobelny oraz wokalista Michał Kwiatkowski, który od wielu lat rozwija swoja muzyczną karierę w Paryżu!

Gwiazdy najnowszej edycji oceniać będzie stały skład jurorski: aktorka i zwyciężczyni pierwszej edycji tego show Katarzyna Skrzynecka, doskonały aktor Paweł Królikowski, diwa światowych scen operowych Małgorzata Walewska oraz jeden z najlepszych dj-ów polskiej sceny klubowej DJ Adamus!

Program dla Telewizji POLSAT realizuje Endemol Polska.