FaceBook

O PROGRAMIE »

Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi  Znajomo” którą oglądało aż 3 mln widzów w Polsce już 8 marca o 21.50 dzięki współpracy Endemol Polska i Telewizji Polsat będą mogli Państwo zobaczyć pierwszy odcinek drugiej edycji programu.

W „Twoja twarz brzmi znajomo” w którym wyzwaniem dla gwiazd jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w największe ikony światowej sceny muzycznej, wystąpią Joanna Liszowska, Barbara Melzer, Magdalena Steczkowska, Maja Bohosiewicz, Marcin Przybylski, Kuba Molęda, Marek Kaliszuk oraz Jacek Kawalec. Nad niecodzienną metamorfozą uczestników będzie pracował sztab ludzi, ale z tremą, sceną oraz jurorami każda z gwiazd będzie się musiała zmierzyć sama i to aż dziewięć razy , za każdym razem wcielając się w inną wielką postać światowej sceny muzycznej.

Zwyciężczynię poprzedniej edycji programu Katarzynę Skrzynecką zobaczymy tym razem w nowej roli – jurorki. Wraz z nią za stołem jurorskim zasiądą światowej sławy mezzosopranistka Małgorzata Walewska, kochany przez wszystkich Polaków aktor Paweł Królikowski oraz wizjoner polskiej sceny klubowej DJ Adamus.

Co najważniejsze w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” rywalizacja nie jest najistotniejsza. Liczyć się dobra zabawa i cel, na który zwycięzcy poszczególnych odcinków, jak i finału, przeznaczą wygraną. Może to być wsparcie finansowe chorej osoby, pomoc dla wybranego domu dziecka, czy schroniska dla zwierząt. Sobotnie wieczory będziemy się więc dobrze bawić podziwiając przemiany i wykonania wielkich hitów gwiazd światowego formatu, z drugiej strony robiąc coś dobrego dla innych.

Muzycznie nad projektem czuwa ikona polskiej muzyki rozrywkowej – Zygmunt Kukla wraz z orkiestrą oraz trenerami wokalnymi: Agnieszką Hekiert i Julią Chmielnik. Choreografią i treningiem aktorskim zajmuje się Krzysztof „Kris” Adamski.

Ale program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to również zaskakujące metamorfozy: za charakteryzację, podobnie jak w poprzedniej edycji, odpowiada Agnieszka Jońca, natomiast za kostiumy Ania Zeman.

Program reżyserować będzie Rolf Meter legendarny twórca największych światowych hitów Endemola, który przyjedzie na czas realizacji programu specjalnie do Polski, zaś polskim reżyserem będzie Bolesław Pawica.